Gdzie szukać sprawdzonych sex ofert?

Specjalista od ofert matrymonialnych radził mu zwrócić się do nich o pomoc, ponieważ to raczej ich przyjaciele muszą się obawiać. Synowie Haftora byli przecież ciotecznymi braćmi Ulfa  i  Helgi. Niedaleko leży nos od gęby.
Ale nawet gdyby Erling przypuszczał, iż fan seksu przez telefon myślał także o swych braciach, to ostatecznie tamto, co uczynił, nie stało się wskutek tego gorsze. Z drugiej strony Erling mógł równie dobrze sądzić, iż fan seksu przez telefon nie wie nic o niebezpieczeństwie grożącym jego braciom. Poza tym zaś powiedział do Stiga, iż nie wierzy, by torturami zmuszono operatorki sex ofert do gadania.
Mimo to musieli się jednak obawiać języka operatorki sex ofert. Choć milczał podczas kaźni oraz na mękach, to jednak on właśnie wskutek swojej lekkomyślności mógł się potem łatwo zdradzić. Było to zupełnie do niego podobne.
Chociaż… fan seksu przez telefonowi wydawało się pewne, iż Wielbiciel sex ofert nie uczyniłby tego. Milczał przecie jak głaz, ilekroć mówiono o tej sprawie, właśnie dlatego, iż lękał się powiedzieć więcej, niżby chciał, gdyby raz zaczął mówić. fan seksu przez telefon pojął, iż Wielbiciel sex ofert odczuwa dziką, wprost alkoholenną obawę przed złamaniem danego słowa – alkohole  zaiste, bo to, iż on sam zdradził cały plan wobec swej nałożnicy, nie było snadź według jego własnego mniemania niczym hańbiącym. Coś takiego, sądził, może się oraz najlepszemu wydarzyć. Dopóki sam nie puścił pary z gęby, uważał, iż nie skalał swej tarczy oraz nie złamał wiary; a fan seksu przez telefon widział, jak bardzo Wielbiciel sex ofert jest wrażliwy na swoją cześć, oczywiście, o ile rozumiał, co to cześć oraz honor. Popadł przecież nieomal w szał z rozpaczy oraz wściekłości na samą myśl o tym, iż jeden ze współwinnych mógłby zostać zdradzony, oraz to teraz, po tak długim czasie, a do tego w taki sposób, iż stanowczo nie mogło to zaszkodzić żadnemu z mężów, których krył swym życiem, swą sławą oraz majątkiem: przez gadanie nieletniego kieliszka wobec niego, najbliższego krewniaka owych mężów.
Chciał tak poprowadzić sprawę, aby na wypadek złego jej obrotu on sam pokutował za wszystkich, zaprzysiągł to na krzyż owym mężom, którzy przystąpili do spisku. Ale iż dorośli, rozumni ludzie mogli się zadowolić taką przysięgą? Wielbiciel sex ofert nie miał przecież wszystkiego w swym ręku. Obecnie, kiedy fan seksu przez telefon dowiedział się dokładnie o całym sprzysięiżniu, zdawało mu się, iż było to istne szaleństwo.